FILM BILGILERI 7 yıl önce eklendi
Nuh: Büyük Tufan Türkçe Dublaj HD izle

Nuh: Büyük Tufan – Noah filminin konusunda Kabil’in soyundan türeyen insanoğlu , uzun senelerdir Yüce Mevlanın gösterdiği iyilik yolundan sapmış, evrenin tüm güzelliklerini ve nimetlerini tükeninceye kadar harcamış yeryüzünü yaşanmaz bir kıvama getirmiştir. Bundan dahada fazlası bir parça et için her türlü yanlış, pislik, hırsızlık, ahlaksızlık ve kaos durumları standart hale gelmiştir. İnsanoğlunun bu sefilliği karşısında Nuh rüyasında , Yaradanın kendisine yaşanacak olan büyük bir tufanı haber verdiğini görür. Yüce Mevla ondan büyükce bir gemi yapmasını ve yeryüzünde bulunan bütün hayvan cinslerinden bir çift gemiye almasını ister. Bu gemi aynı zamanda kendisi ve ailesi içinde tek kurtuluş çaresi olacaktır.Tufanın yaklaştığını hisseden ahlaksız insanoğlu ise geminin içine barınabilmek için Nuh’a karşı saldıracaklardır. Nuh: Büyük Tufan Türkçe Dublaj HD izle bayfilmizle1.com ekibi olarak iyi seyirler diler film hakkındaki yorumlarınızı bekleriz.

Tür: Fantastik Filmler, Macera Filmleri

Yapım: 2014

IMDB Puanı: 5.8

Yönetmen: Darren Aronofsky

Oyuncular: Russell Crowe, Jennifer Connelly, Anthony Hopkins

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Nuh: Büyük Tufan Türkçe Dublaj HD izle” filminde 2 Yorum bulunuyor.
  1. Filmci - 4 yıl önce demiş ki:

    Hz.Nuh’un tüm oğullarının eşleri vardı ve bu eşler şıllık değildi hepsi hanımefendi idi kocalarına veya babalarına gık bile demezlerdi. Ayrıca gemide olmamış bu dev kibrit kutusu asla yüzmez yüzse bile dengede kalamaz döner durur. Buradaki tiplemeler günümüz köhne saygısız batı insanı gibi şekillendirilmiş.Bırakın binlerce yılı yüz yıl öncesi insanına dahi benzemiyor.

  2. musti - 6 yıl önce demiş ki:

    hiç fena değil. Oldukça çaba göstermişler. Tam anlatılabilmesi beklenemez nuh Ayetlerini daha iyi göz önunde canlandırılabılinmesı acısından boyle fılmlerın yapılması gereklı.