FILM BILGILERI 8 yıl önce eklendi
Zamana Güzellik Kat Türkçe Dublaj HD izle

Cashback – Zamana Güzellik Kat filminin konusunda Acı veren bir ayrılığın değiştirdiği keyifli bir hayat hikayesi… Yaşadığı aşk acısı nedeni ile sıkıntılı günler geçiren Ben Willis, Güzel Sanatlar’da okuyan bir resim öğrencisidir. Sıkıntılı günler engel olamadığı bir alışkanlığa tutulmasına neden olur: bir türlü uyuyamamaktadır.Zamana Güzellik Kat Türkçe Dublaj HD izle bayfilmizle1.com ekibi olarak iyi seyirler diler film hakkındaki yorumlarınızı bekleriz.

Bir süre sonra bu soruna bir çare bulabilmek ve zamanını faydalı bir şekilde geçirebilmek için bir süpermarketin gece vardiyasında çalışmaya karar verir. İlk başlarda sıkıcı görünen sekiz saatlik bu mesai, çalışma arkadaşlarını tanımaya başladıkça ilginç ve keyifli bir maceraya dönüşür.

Her biri dışarıdan bakıldığında son derece sıkıcı görünen bu işi, zaman kavramını unutarak eğlenceye çevirmiştir. Kimisi koridorlarda kaykayla kayarak eğlenir, kimi dövüş sanatlarındaki maharetini sergiler… Ben de, zaman kavramını unutarak çevresindeki insanları ve güzellikleri tanımaya başlayacaktır. En çok ilgisini çekense güzel ve sessiz kasiyer Sharon’dır.

Tür: Dram Filmleri, Komedi Filmleri

Yapım: 2006

IMDB Puanı: 7.2

Yönetmen: Sean Ellis

Oyuncular: Sean Biggerstaff, Emilia Fox, Michelle Ryan

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Zamana Güzellik Kat Türkçe Dublaj HD izle” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. a.cavit özcan - 1 yıl önce demiş ki:

    vay anasını sayın seyirciler. Eski ama çerezlik bir film 🙂 1ANEKDOT yuoutube kanalında bu filmin özetini anlatmış. Onu izleyip geldim buraya 🙂 ona da ssevgiler 🙂